Na wesele oferujemy dwóch operatorów ( jedna kamera na wysięgniku co pozwala na filmowanie z lotu ptaka rozbawionego tłumu) druga na flycamie wśród ludzi- dzięki czemu film jest ciekawszy oraz ujętych zostaje więcej szczegółów niż przy filmowaniu jedną kamerą. Niżej podaje krótki opis w jaki sposób działamy.

Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb klienta. Proponujemy wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów filmowych aby każdy znalazł tu coś dla siebie.Pakiet Pierwszy (4,5 godzinny film) podzielony na 3 części (Ślub, Wesele , Oczepiny) 

Część 1Przyjeżdżamy 2 godziny przed godziną ślubu do Pani młodej - nagrywamy ubieranie Panny młodej następnie ubieranie pana młodego, bramy, błogosławieństwo itp. Przejazd państwa młodych do kościoła, ślub(cała msza) oraz życzenia 

Część 2. Rozpoczynam od Starego Filmu - jest to swego rodzaju pokaz slajdów od urodzenia Pary Młodej do dnia ślubu, pokaz slajdów przechodzi w przejazd Młodej Pary pod sale weselną, następnie przywitanie chlebem i solą, gorzka wódka no i Pierwszy Taniec. Po Pierwszym Tańcu wyjście na krótki plener fotograficzny no i dalsza zabawa weselna podczas której wstawiam wywiady z gośćmi przeprowadzane przeważnie przez któregoś z drużbów

Część 3. Oczepiny, podziękowanie rodzicom, 2-3 piosenki 

Każda Część trwa około 90 minut 

Pakiet drugi (1,5 godzinny film) 
Ubieranie Pana Młodego,Panny Młodej , bramy, błogosławieństwo no i ślub (Najważniejsze momenty Tj.Wejście do kościoła,czytanie Pisma Świętego,Kazanie,przysięga oraz wyjście z kościoła i życzenia składane dla Państwa młodych przez gości) następnie przyjazd pod salę weselną -przywitanie chlebem i solą , sto lat pierwszy taniec i zabawa weselna która trwa około 40 minut następnie najciekawsze momenty z oczepin. Na zakończenie filmu wstawiam podsumowanie całego wesela w formie teledysku. 

Pakiet trzeci (30 minutowy film ) 
Fragmenty z ubierania Pana młodego, Panny młodej -Błogosławieństwo, Ślub (Fragmenty Mszy Świętej z zarejestrowaniem najważniejszych momentów ) przyjazd na salę weselną, Przywitanie chlebem i solą sto lat oraz pierwszy taniec, następnie najciekawsze momenty z zabawy weselnej oraz oczepin (Na zakończenie filmu wstawiam podsumowanie całego wesela w formie teledysku.)

Niezależnie od pakietu na weselu jesteśmy zawsze do 2 w nocy czasami dłużej . 

Powyższy opis służy tylko celom informacyjnym
jednakże jest to wasze wesele, wasz film,
i to wy ostatecznie decydujecie co wam się podoba 
a co nie , ja wszystko co robię, robię dla was i za waszym przyzwoleniem

Pozdrawiam Wojciech Pukaluk