scroll back to top

logo

ARTUR

Cyfrowe Studio Filmowe - zweryfikowane przez setki par


Objaśnienie stosowanych pojęć
 

Film w wersji podstawowej:

    Płyta pierwsza - przyjeżdżamy około 2 godziny przed godziną ślubu,  nakręcamy ubieranie młodej  , ubieranie młodego,błogosławieństwa, przejazd młodego do młodej , bramy itp, przejazd pod kościół,cała msza, w czasie mszy w odpowiednim momencie wstawiam wizerunek oraz słowa Jana Pawła II do młodych -  pierwsza płytę zakańczam na ostatnim gościu który składa życzenia. Płyta pierwsza trwa około około 70 - 90 minut

    Płyta druga - rozpoczynam od  Starego Filmu - jest to swego rodzaju pokaz slajdów od urodzenia Pary Młodej do dnia ślubu, pokaz slajdów przechodzi w przejazd młodej pary pod sale weselną, powitanie chlebem i solą  , sto lat, później z reguły podają obiad pod koniec którego śpiewają wam gorzką wódkę, później pierwszy taniec, tort, no i zabawa weselna podczas której wstawiam jeszcze wywiady z gośćmi przeprowadzane przeważnie przez któregoś z drużbów i na zakończenie drugiej płyty w formie kliszy filmowej i starego filmu wstawiam zdjęcia młodej pary z gośćmi weselnymi. Płyta druga trwa około 90 minut.

   Płyta Trzecia - Oczepiny, Podziękowanie rodzicom, 2-3 piosenki po oczepinach.

Na weselu jesteśmy do godziny  ok.3 nad ranem - czasami dłużej.

Film w wersji rozszerzonej:

To samo co w wersji podstawowej z tym że:

 - zaraz po czołówce jest randka (romantyczny filmik nakręcany innego dnia )

- po starym filmie na płycie drugiej wstawiam spotkanie przy świecach i winie nakręcony w stylowej restauracji. (od 3minuty 13sekund)

Luciano e Teresa Wedding from arturpu on Vimeo.

- miedzy tańce wstawiam zabaweczkę ( śmieszny filmik z udziałem pary młodej mający oderwać na celu zapobieżeniu nudzie podczas oglądania tańczących ludzi ).

Fotograf:

W każdym przypadku druga osoba na weselu .Młodzi dostają 600 do 1000 (czasami więcej, nigdy mniej)  pełnowymiarowych zdjęć na płycie, oraz album z dziesięcioma zdjęciami z sesji, lub 50 zdjęć papierowych w formacie 13x18.

Istnieje możliwość wydruku większej ilości zdjęć, wtedy cena jednego wynosi 1,30 zł.

 

 

 

 

 

 

Studio Filmowe ARTUR Lokalizacja: Grodysławice 105, Tomaszów Lubelski woj. lubelskie Telefon: +48 600-415-999